Taxonomy Widget Plus (1.1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: root
es: raíz

en: Parent
es: Padre

en: Name
es: Nombre

en: Fields
es: Campos

en: About
es: Acerca de

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
es: %name: Este campo no puede contener más de @count valor(es).
