Taxonomy Widget Plus (1.1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: root
et: juur

en: Parent
et: Vanem

en: Name
et: Nimi

en: Fields
et: Väljad

en: About
et: Programmist

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
et: %name: see väli suudab säilitada kuni @count väärtust.
