Taxonomy Widget Plus (1.1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: root
eu: erroa

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Name
eu: Izena

en: Fields
eu: Eremuak

en: About
eu: (r)i buruz

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
eu: %name: eremu hau ezin du mantendu @count balio baino gehiago.
