Taxonomy Widget Plus (1.1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: root
fi: juuri

en: Parent
fi: Isäntä

en: Name
fi: Nimi

en: Fields
fi: Kentät

en: About
fi: Tietoja

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
fi: %name: kentällä ei voi olla enempää arvoja kuin @count.
