Taxonomy Widget Plus (1.1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: root
gl: raíz

en: Parent
gl: Pai

en: Name
gl: Nome

en: Fields
gl: Campos

en: About
gl: Información

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
gl: %name: este campo non pode almacenar máis de @count valores.
