Taxonomy Widget Plus (1.1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: root
gu: મૂળ

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Name
gu: નામ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: About
gu: વિશે
