Taxonomy Widget Plus (1.1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: root
hi: मूल

en: Parent
hi: मूल जनक

en: Name
hi: नाम

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: About
hi: के बारे में

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
hi: %name: यह फ़ील्ड @count मानों से अधिक नहीं हो सकती है।
