Taxonomy Widget Plus (1.1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: root
hu: gyökér

en: Parent
hu: Szülő

en: Name
hu: Név

en: Fields
hu: Mezők

en: About
hu: Leírás

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
hu: %name: ez a mező nem tartalmazhat több, mint @count értéket.
