Taxonomy Widget Plus (1.1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: root
ja: ルート

en: Parent
ja: 親

en: Name
ja: 名前

en: Fields
ja: フィールド

en: About
ja: アバウト

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
ja: %name: このフィールドは @count 以上の値を持つことができません。
