Taxonomy Widget Plus (1.1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Parent
jv: Induk

en: Name
jv: Jeneng

en: Fields
jv: Field

en: About
jv: Ngenani

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
jv: %name: field iki ora bisa nampung luwih sākā @count biji.
