Taxonomy Widget Plus (1.1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: root
lv: sakne

en: Parent
lv: Vecāks

en: Name
lv: Nosaukums

en: Fields
lv: Lauki

en: About
lv: Par

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
lv: %name: šajā laukā nedrīkst būt vairāk par @count vērtībām.
