Taxonomy Widget Plus (1.1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Name
nl: Naam

en: Fields
nl: Velden

en: About
nl: Over

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
nl: %name: dit veld kan niet meer dan @count waardes bevatten.

en: Collapsed by default
nl: Standaard ingeklapt
