Taxonomy Widget Plus (1.1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: root
oc: raiç

en: Name
oc: Nom

en: Fields
oc: Camps

en: About
oc: A prepaus

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
oc: %name : aqueste camp pòt pas aver mai de @count valors.
