Taxonomy Widget Plus (1.1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: root
ro: rădăcină

en: Parent
ro: Părinte

en: Name
ro: Nume

en: Fields
ro: Câmpuri

en: About
ro: Despre

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
ro: %name: acest câmp nu poate conține mai mult de @count valori.
