Taxonomy Widget Plus (1.1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: root
sv: rot

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Name
sv: Namn

en: Fields
sv: Fält

en: About
sv: Om

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
sv: %name: detta fält får inte innehålla fler än @count värden.
