Taxonomy Widget Plus (1.0.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: root
tr: kök

en: Parent
tr: Üst öge

en: Name
tr: İsim

en: Fields
tr: Alanlar

en: About
tr: Hakkında

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
tr: %name: Bu alan @count değerden fazlasını kapsayamaz.
