Taxonomy Widget Plus (1.1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: root
uk: корінь

en: Parent
uk: Батько

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Fields
uk: Поля

en: About
uk: Про модуль

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
uk: %name: це поле не може містити понад @count значень.

en: Collapsed by default
uk: Згорнуто за замовчуванням
