The Better Mega Menu (2.0.0-alpha7) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Reset
ro: Resetează

en: None
ro: Nimic

en: Center
ro: Centru

en: Save
ro: Salvare

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Menu
ro: Meniu

en: Theme
ro: Temă

en: CSS class
ro: Clasă CSS

en: Menu Title
ro: Titlul meniului

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Alignment
ro: Aliniere

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Blocks
ro: Blocuri

en: About
ro: Despre

en: Add row
ro: Adaugă linie

en: Uses
ro: Folosește

en: Justify
ro: Uniformizat
