The Better Mega Menu (3.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: Save
th: บันทึก

en: Menu
th: เมนู

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: ID
th: ไอดี

en: CSS class
th: คลาส CSS

en: Blocks
th: บล็อค

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Zoom
th: ขยายใหญ่

en: Uses
th: ใช้

en: Justify
th: จัดชิดขอบ
