TB Mega Menu (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Group
ast: Grupu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Center
ast: Centru

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
