The Better Mega Menu (8.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: list
bn: তালিকা

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Menu
bn: মেনু

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
