The Better Mega Menu (8.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: list
ast: llista

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Group
ast: Grupu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Center
ast: Centru

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Menu
ast: Menú

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
