The Better Mega Menu (8.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: list
ka: სია

en: Delete
ka: წაშლა

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Menu
ka: მენიუ

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Style
ka: სტილი

en: Blocks
ka: ბლოკები

en: Blue
ka: ლური
