The Better Mega Menu (8.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: list
sl: seznam

en: Delete
sl: Izbriši

en: Group
sl: Skupina

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Menu
sl: Meni

en: Theme
sl: Tema

en: Blocks
sl: Bloki

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
