The Better Mega Menu (8.x-1.0-rc3) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: list
am: ዝርዝር

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Group
am: ቡድን

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: Blocks
am: ጥምረቶች

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ
