The Better Mega Menu (8.x-1.0-rc3) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: list
mr: याद्या

en: Delete
mr: मिटवा

en: Group
mr: समुह

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: Center
mr: मध्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी
