The Better Mega Menu (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (36 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Group
uk: Група

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: Center
uk: По центру

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Icon
uk: Іконка

en: Menu
uk: Меню

en: Theme
uk: Тема

en: Menu Title
uk: Заголовок меню

en: false
uk: хибність

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Menu Name
uk: Назва меню.

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Slide
uk: Сковзання

en: Style
uk: Стиль

en: Blocks
uk: Блоки

en: Green
uk: Зелений

en: Blue
uk: Синій

en: Animation
uk: Анімація

en: Black
uk: Чорний

en: About
uk: Про модуль

en: Add row
uk: Додати рядок

en: Menu Item
uk: Пункт меню

en: Zoom
uk: Збільшення

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Uses
uk: Використання

en: Justify
uk: По ширині

en: Elastic
uk: Еластик

en: Submenu
uk: Підменю

en: Delay (ms)
uk: Затримка (мс)
