The Better Mega Menu (8.x-1.4) - en to fr translation catalogue (33 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Group
fr: Groupe

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: None
fr: Aucun(e)

en: Center
fr: Centre

en: Save
fr: Enregistrer

en: Default
fr: Par défaut

en: Icon
fr: Icône

en: Theme
fr: Thème

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Menu Title
fr: Titre de menu

en: false
fr: faux

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Menu Name
fr: Nom du menu

en: Alignment
fr: Alignement

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Slide
fr: Glisser

en: Blocks
fr: Blocs

en: Request
fr: Requête

en: Green
fr: Vert

en: Blue
fr: Bleu

en: Black
fr: Noir

en: About
fr: À propos

en: Add row
fr: Ajouter une ligne

en: Menu Item
fr: Élément de menu

en: Main navigation
fr: Navigation principale

en: Uses
fr: Utilisations

en: Justify
fr: Justifier

en: Duration (ms)
fr: Durée (ms)

en: Elastic
fr: Élastique
