The Better Mega Menu (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (32 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Group
nl: Groep

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: None
nl: Geen

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Icon
nl: Pictogram

en: Theme
nl: Thema

en: Menu Title
nl: Menutitel

en: false
nl: onwaar

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Menu Name
nl: Menunaam

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Slide
nl: Schuiven

en: Style
nl: Stijl

en: Blocks
nl: Blokken

en: Request
nl: Verzoek

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Animation
nl: Animatie

en: Black
nl: Zwart

en: About
nl: Over

en: Add row
nl: Rij toevoegen

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Justify
nl: Uitvullen

en: Elastic
nl: Elastisch
