The Better Mega Menu (8.x-1.4) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Group
fa: گروه

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Reset
fa: اعاده

en: None
fa: هیچ

en: Center
fa: وسط

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Icon
fa: شمایل

en: Menu
fa: قائم

en: Theme
fa: پوسته

en: ID
fa: هویت

en: Alignment
fa: تراز

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Style
fa: اصلوب

en: Blocks
fa: قالبک‌ها

en: Green
fa: سبز

en: Blue
fa: آبی

en: About
fa: درباره

en: Main navigation
fa: پیمایدنۀ اصلی

en: Uses
fa: استفاده‌ها
