The Better Mega Menu (8.x-1.5) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Group
bg: Група

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Center
bg: Център

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Menu
bg: Меню

en: Right
bg: Дясно

en: Blocks
bg: Блокове

en: Blue
bg: Син

en: Black
bg: Черен
