The Better Mega Menu (8.x-1.5) - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Group
tr: Grup

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Reset
tr: Sıfırla

en: None
tr: Hiçbiri

en: Center
tr: Merkez

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Icon
tr: Simge

en: Menu
tr: Menü

en: Theme
tr: Tema

en: Menu Title
tr: Menü Başlığı

en: false
tr: yanlış

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Alignment
tr: Hizalama

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Green
tr: Yeşil

en: Blue
tr: Mavi

en: Black
tr: Siyah

en: About
tr: Hakkında

en: Add row
tr: Satır ekle

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Uses
tr: Kullanım

en: Justify
tr: Hizala

en: Elastic
tr: Esnek
