The Better Mega Menu (8.x-1.6) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Group
lv: Grupa

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Center
lv: Centrēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Icon
lv: Ikona

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Theme
lv: Tēma

en: Menu Title
lv: Izvēlnes nosaukums

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Alignment
lv: Novietojums

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Style
lv: Stils

en: Blocks
lv: Bloki

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: Black
lv: Melns

en: About
lv: Par

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Uses
lv: Lieto

en: Justify
lv: Izlīdzināts
