The Better Mega Menu (8.x-1.9) - en to pt translation catalogue (29 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Group
pt: Grupo

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Reset
pt: Reiniciar

en: None
pt: Nenhum

en: Center
pt: Centrar

en: Save
pt: Guardar

en: Default
pt: Por defeito

en: Icon
pt: Ícone

en: Theme
pt: Tema

en: Menu Title
pt: Título do Menu

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Menu Name
pt: Nome do menu

en: Alignment
pt: Alinhamento

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Style
pt: Estilo

en: Blocks
pt: Blocos

en: Green
pt: Verde

en: Blue
pt: Azul

en: Animation
pt: Animação

en: Black
pt: Preto

en: About
pt: Sobre

en: Add row
pt: Adicionar linha

en: Main navigation
pt: Navegação principal

en: Uses
pt: Usos

en: Justify
pt: Justificado

en: Elastic
pt: Elástico
