Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Weekly
bn: সাপ্তাহিক

en: Name
bn: নাম

en: Import
bn: আমদানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Port
bn: পোর্ট
