Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ
