Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Monthly
ca: Mensualment

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Save
ca: Desa

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Yearly
ca: Anualment

en: No file was uploaded.
ca: No s'ha pujat cap fitxer.

en: Remote URL
ca: URL remota
