Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Save
eo: Konservu

en: Custom
eo: Propra
