Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Save
et: Salvesta

en: Custom
et: Kohandatud
