Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Daily
hi: रोजाना

en: Weekly
hi: साप्ताहिक

en: Monthly
hi: मासिक

en: Name
hi: नाम

en: Import
hi: आयात करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Port
hi: पोर्ट
