Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
is: Virkt

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Monthly
is: Mánaðarlega

en: Name
is: Nafn

en: Import
is: Flytja inn

en: Save
is: Vista

en: Custom
is: Sérsniðið
