Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ
