Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Custom
lt: Savitas

en: Port
lt: Šliuzas
