Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Custom
ne: अनुकूल
