Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
os: Иу у

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Save
os: Ныффысс
