Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Import
uk: Імпортувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Custom
uk: Власний

en: Port
uk: Порт

en: Server address
uk: Адреса сервера

en: CSV file
uk: Файл CSV

en: Yearly
uk: Щорічно

en: No file was uploaded.
uk: Жодного файла не було відвантажено.

en: Remote URL
uk: Віддалений URL
