Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: Daily
vi: Hàng ngày

en: Weekly
vi: Hàng tuần

en: Monthly
vi: Hàng tháng

en: Name
vi: Tên

en: Import
vi: Nhập vào

en: Save
vi: Lưu

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Port
vi: Cổng
