Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Save
ar: حفظ

en: Custom
ar: مخصص

en: Port
ar: منفذ
