Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ast: Activáu

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Save
ast: Guardar

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Port
ast: Puertu
