Tinycontrol (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
be: Уключана

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Save
be: Захаваць

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Port
be: Порт
